Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
ZALOŽENÍ TANEČNÍHO KROUŽKU

 

Připravujeme taneční kroužek

     Přichází-li nová sezóna, vždy se předpokládá, že přinese něco nového. V této chvíli nabízíme otevření tanečního kroužku v Praze 2,/blízko Karlova náměstí/ v prostorách zrcadlového sálu v Mateřské škole Na Zbořenci, s předpokladem zahájení  22.září 2016 v době od 14.00 do 15.00. Kroužek povede cvičitelka Blažena Bajgerová  na  základě zdravotního cvičení, směřovaného k ladnosti pohybu, balanční jistotě a vnímání hudby a rytmu v moderní ch  i národních kruhových tancích  a  tancích ve stylu SALSY. 

Projekt  kroužku  vychází vstříc zájmu o tanec, který se neformálně projevil při jarním Dni pro zdraví obdivem k vystoupení  žen  tanečního kroužku z Liberce. Pravidelné schůzky kroužku plánujeme vždy od 14 do 15 hodin, a to v sudé týdny ve čtvrtek a následné liché týdny v pondělí ve výše uvedené době za finanční  příspěvek  40,- Kč.

      Na všechny Vaše  dotazy co do záměrů a obsahu zodpoví na e- mailové adrese: bbbs@email.cz nebo na mob. č.604 230 882 Blažena Bajgerová .

Můj podíl na vzniku kroužku je v tom, že jsem si zájmu o tanec všimla / a když mi slouží tělo, tak se nadšeně přidám/ a realizuji slova báječného spisovatele Roberta Fulghuma: Chápu to jako společenskou odpovědnost: pomoci každému, aby zůstal mladý tak dlouho, jak je to jen možné.  (Míla Srbová)

 

letacek_opraveny....jpg