Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Ohlasy ze školení cvičitelů

Ohlasy ze školení cvičitelů

Ohlasy z kurzu cvičitele zdravotní výchovy:

Dobrý den,
 
na posledním setkání výcviku cvičitelů, nás pan Srba požádal o nějaké eventuelní připomínky nebo podněty ke zlepšení kvality výuky.
pro mě osobně je kurz velmi zajímavý jak po stránce odborné tak sebe rozvojové. Měla bych ale jednu malou prosbu. Myslím, že by  bylo by moc užitečné, kdyby byla možnost pro ty, kteří se rozhodnou předcvičovat TV, scházet se  v nějakém prostoru, kde by byla možnost vzájemně si předávat zkušenosti. Líbila se mi poslední přednáška od paní Nováčkové. Z mínila důležitost sdílení. Kdyby byla možnost, tento prvek také zařadit do výuky, kdyby dostal každý kratičký prostor říci něco o sobě, bylo by fajn .
 
S přáním hezkých dní,
Blažena Bajgerová

 

Přeji Vám hezký den,

zasílám mé vyjádření se k Vašemu kurzu:

Jsem ráda, že se tohoto kurzu mohu zúčastnit.  Je pro mě přínosný. I přesto, že je to Vámi pořádaný první kurz cvičitelů zdravotní tělesné výchovy, je velmi dobře zajištěn, jednak po stránce organizační, tak i po stránce odborné. Operativně jsou řešeny veškeré změny kurzu e-mailem. Oceňuji zejména pořizování videozáznamu z jednotlivých hodin, které jsou pak k dispozici účastníkům kurzu. Kurz je pořádaný srdcem a to se také výrazně projevuje na velmi vstřícném přístupu organizátorů. Jediné co možná bych zlepšila, tak jsou nevelké prostory pro úterní hodiny. Ale i tak si myslím, že rozhodně úplně nevyhovující nejsou a věřím, že v budoucnu se podaří i tento drobný nedostatek vylepšit.

Jen tak dál a děkuji Vám J

Lenka Škvorová