Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Cvičitelský kurz 2016-archiv

 

Kurz "Zdravotní tělesná výchova pro seniory"

 

Otevíráme cvičitelský kurz Zdravotní tělesná výchova pro seniory

Pečujete o seniory? Máte vztah ke starším lidem? Získejte certifikát, zvyšte si kvalifikaci a otevřete cestu k novému profesionálnímu uplatnění!

 

 

dscn3090.jpg

Kurz pro cvičitele byl zahájen v říjnu 2016. Je akreditován MŠMT ČR a vedou jej specialisté MUDr. Miloš Matouš a fyzioterapeutka Jana Hlaďová z Institutu sportovního lékařství Praha. Od účastníků nevyžaduje žádné předběžné znalosti ani praxi.                                                Deset 4hodinových odpoledních seminářů doplní pět 20hodinových víkendových seminářů. Během čtyř měsíců tak získáte všechny teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné k úspěšnému složení závěrečné zkoušky a získání certifikátu Instruktor zdravotní tělesné výchovy.Certifikát a metodická podpora absolventům

Certifikát opravňuje k provozu vlastní cvičitelské praxe. Své služby můžete nabídnout klientům domovů důchodců, rehabilitačních ústavů, lázeňských zařízení nebo klubů seniorů. Absolventům kurzu poskytneme rozsáhlou metodickou podporu při rozjezdu  praxe a odpočet až 90 % kurzovného při další vzájemné spolupráci.

Zahájení kurzu byl: říjen 2016

V úterý 4. 10. 2016 od 16:30 hodin byla zahájena informativní schůzka a pokračoval první čtyřhodinový blok v prostorách Gymnázia Jana Keplera, Parléřova 118/2 na Praze 6.

Těchto úterních čtyřhodinových jste absolvovali deset. Dále následovaly celé víkendy na Institutu sportovního lékařství, Ovenecká 380/9, Praha 7.

         

Bližší informace na www.seniorfitnes.cz

 

Foto z dřívějšího kurzu Zdravotní tělesná výchova pro seniory

 

Ukázkové video z jednotlivých kurzů zdravotní tělesné výchovy

 

Co je zdravotní tělesná výchova?

Zdravotní tělesná výchova slouží k aktivizaci a stabilizaci zdravotního stavu seniorů. S maximálním ohledem na věk, návyky a zdravotní omezení pečuje o jejich fyzickou kondici, duševní pohodu a udržování sociálních kontaktů. Vyžaduje odborně vzdělané a trénované pracovníky, jakými se můžete stát i Vy.

Otevíráme kurz pro cvičitele

Kurz pro cvičitele zahajujeme v říjnu 2016. Je akreditován MŠMT ČR a vedou jej specialisté MUDr. Miloš Matouš a fyzioterapeutka Jana Hlaďová z Institutu sportovního lékařství Praha. Od účastníků nevyžaduje žádné předběžné znalosti ani praxi.

Deset 4hodinových odpoledních seminářů doplní pět 20hodinových víkendových seminářů. Během čtyř měsíců získáte všechny teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné k úspěšnému složení závěrečné zkoušky a získání certifikátu Instruktor zdravotní tělesné výchovy.

Certifikát a metodická podpora absolventům

Certifikát opravňuje k provozu vlastní cvičitelské praxe. Své služby můžete nabídnout klientům domovů důchodců, rehabilitačních ústavů, lázeňských zařízení nebo klubů seniorů.

Absolventům kurzu poskytneme rozsáhlou metodickou podporu při rozjezdu praxe a odpočet až 90 % kurzovného při další vzájemné spolupráci.

 

Přehledné informace o kurzu

Název kurzu: Cvičitel zdravotní tělesné výchovy pro seniory

Akreditace: MŠMT ČR

Lektoři: MUDr. Miloš Matouš a fyzioterapeutka Jana Hlaďová z Institutu sportovního lékařství Praha

Další informace o termínech:

 Zahájení kurzu: říjen 2016

V úterý 4. 10. 2016 od 16:30 hodin zahajujeme informativní schůzkou a pokračuje první čtyřhodinový blok

v prostorách Gymnázia Jana Keplera, Parléřova 118/2 na Praze 6.

Těchto úterních čtyřhodinových bloků budete absolvovat deset.

Dále následují celé víkendy na Institutu sportovního lékařství, Ovenecká

380/9, Praha 7.

Rozpis jednotlivých víkendů

15.-16.10; 29.-30.10.; 12.-13.11.; 26.-27.11.; 10.-11.12.


Celý kurz bude ukončen závěrečnými zkouškami.

Kurzovné: 5.900 Kč

Platbu je možno rozdělit na dvě splátky. Až 5.000 korun zpět při další spolupráci se Senior fitnes, o. s. — 1.000 korun za každý rok spolupráce po dobu 5 let

 

 Uzávěrka přihlášek: 30. září 2016

PROGRAM CVIČENÍ-2016 KE ZTAŽENÍ

 

 

Zvyšte si kvalifikaci, staňte se certifikovaným cvičitelem!

Demografický vývoj zvyšuje význam péče o seniory a s ním i poptávku po kvalifikovaných profesionálech. Náš kurz Vám umožní

  • rozšířit si kvalifikaci pro výkon Vašeho současného povolání nebo živnosti,

·         získat metodickou podporu při rozjezdu vaší praxe,

·         získat až 90 % kurzovného zpět při další spolupráci s námi.

 

Přihláška

 

Ing. Gabriela Nováková
Marketingová komunikace
+420 721 130 615

kurzy@seniorfitnes.cz