Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Den pro zdraví-5.října 2016

Další, tentokráte podzimní pořádaný „Den pro zdraví“ spolkem Senior fitnes se  vyznačoval počasím sice polojasnou oblohou, ale současně i studeným větrem  s teplotou kolem 10 stupňů. Nic méně na sportovní příznivce sdružení Senior fitnes a další zájemce z řad seniorů to neodradilo. Sešli se postupně v docela slušném počtu na baseballovém a softballovém hřišti TJ SaBaT - Praha 7-Tróji, kde se tento Den pro zdraví pravidelně každoročně koná.

Jednotliví přicházející účastníci se postupně zapisovali do prezenční listiny a byly jim nabídnuty jednotlivé propagační materiály Senior fitnes.

Po uvítání zakladatele společnosti Mgr. Zdeňkem Srbou, kdy byli účastníci seznámeni s programem dne  se rozběhly nejrůznější sportovní aktivity. Jednotliví účastníci si měli příležitost vyzkoušet kolíkovou hru Mölkky nebo kolíkovou švédskou hru Kubb.  Dále si zájemci mohli zahrát kroket, baseball,  pétanque, golf a létající talíře.

Též bylo také připraveno stanoviště Městské policie ČR, stánek s výživou a pleťovým poradenstvím,  zastoupení zde měli i zástupci Bílinské kyselky. Bylo možné si též nechat vyšetřit zrak firmou      Dar zraku (OKO BUS). Každý z účastníků se mohli projet na předváděných elektrokolech firmou Elektrokola. Rovněž tak i na koloběžkách nebo i při eventuelním zájmu si vyzkoušet pár základních kroků tanečků pod vedením cvičitelky Blaženy Bajgerové. V polovině celého programu se vydal na pochod, tak jako každý rok-zájemci Nordic Walking.

Přítomným byl pro jejich osvěžení a celkové    zahřátí podáván zdarma horký čaj a velice chutné a čerstvé voňavé koblihy, zajištěné firmou United Bakeries, která je vedoucí pekárenskou skupinou v České republice - (vznikla spojením dvou největších českých skupin Delta Pekárny a Odkolek).

Celá akce zdařilého dne byla ukončena plavbou výletním parníkem ve 13.00 hod. po Vltavě od Čechova mostu v Praze.

den-pro-zdravi_troja.jpg

 

Odkaz na fotografie ze Dne pro zdraví - 5. října 2016

 

vsichni-parnik-dscn3215.jpg