Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Den pro zdraví-20.dubna 2016

 

ARCHIV

DEN PRO ZDRAVÍ  KONANÝ 20. DUBNA 2016

Letošní Den pro zdraví, který se pořádal 20. dubna 2016 opět na baseballovém a softbalovém hřišti TJ SaBaT - Praha 7-Tróji, zapsaným spolkem Senior fitnes se vyznačoval počasím, které bylo sice studenější, ale oproti dřívějšímu Dni pro zdraví, který se konal na podzim minulého roku, svítilo alespoň slunce, takže se návštěvníci a pořadatelé mohli příjemně ohřát a vyzkoušet si tak různé disciplíny, které zde byli bohatě zastoupeny. Příznivci se nakonec sešli postupně v docela slušném počtu.

Po uvítání zakladatele společnosti Mgr. Zdeňka Srby, kdy byli účastníci seznámeni s programem dne  se rozběhly nejrůznější sportovní aktivity. Jednotliví účastníci si měli příležitost vyzkoušet lukostřelbu, kolíkovou hru Mölkky, kterou hráli již bájní Vikingové nebo oblíbenou hrou pétanque, snack-golf. Byla pro ně též připravena instruktáž a jízda na elektrokolech a další. Též byla také připravena stanoviště s měřením zraku, stánek s výživou a pleťovým poradenstvím. Zastoupení měla i zde CK Balancestep s Dr.Marešem.

Kromě sportovních aktivit byl Den pro zdraví zpestřen vyssenior_vitae.jpgtoupením  tanečního uskupení Senior Vitae z Liberce, které bylo opravdu nádherné a zpestřilo tak svými tanci jednotlivým účastníkům Den pro zdraví.

Přítomným byl pro jejich osvěžení a celkové zahřátí párky a zcela zdarma podáván horký čaj a velice chutné a čerstvé voňavé koblihy, zajištěné firmou United Bakeries, která je vedoucí pekárenskou skupinou v České republice - (vznikla spojením dvou největších českých skupin Delta Pekárny a Odkolek).

Den pro zdraví vyvrcholil a byl ukončen celkovou  prohlídkou Karlova mostu s odborným výkladem vedeným Mgr. Jitkou Hlaváčkovou, který začal ve 13.00 hodin na Křižovnickém náměstí.

Co dodat na závěr? Letošní pořádaný Den pro zdraví zapsaným spolkem Senior fitnes se vydařil a díky tomu, že vcelku přálo i počasí, tak si návštěvníci přišli na své. (z.host)

den-pro-zdravij_orez.jpg

 

 

Příspěvky

Foto - Den pro zdraví-20. dubna 2016

15. 10. 2016