Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Den pro zdraví - Radlice - 10. prosince 2016

Dne 10. 12. 2016 byla v areálu SK Motorlet uspořádaná akce, Den pro zdraví pro seniory s dětmi.

Samotná akce začínala kolem deváté hodiny a končila kolem dletacek-pro-dpz-radlice.jpgruhé hodiny odpolední, tak jak bylo uvedeno na zvacím letáčku.

Hlavní gró bylo umístěno do tělocvičny, kde byly pro děti připraveny různé atrakce, do kterých se mohly postupně zapojit a dokázat si spolu s rodiči své umění a dovednost.

Při příchodu do sportovního areálu byl každý přivítán pracovníky Senior fitnes, obeznámen s programem a každému byly nabídnuty propagační letáky Senior fitnes. Též bylo možné si hned u vchodu popovídat s pracovníky Výživového studia o svém zdraví.

V tělocvičně si dospělí a děti nejvíce vyhráli s takovými lákadly, jako je hůlka, která má na koncích třásně. Pod názvem flowerstick, která se ve vzduchu drží pomocí dvou dalších hůlek a žongluje se s ní.

Dále zaujaly umělohmotné žonglující talíře na balanc na hůlce.

Dále pak různé druhy míčků na žonglování a plastových kruhů. O tyto předměty se postarala skupina (Cirkus Senior-Občanské sdružení Artists 4 children, které

je kulturní neziskovou organizací, kterou založila v roce 2006 filmová produkční Renáta Králová.).

Dále si děti mohly vyzkoušet své umění v balancování na lavičkách, zaskákat panáka, slalom mezi kužely a hod míčem na koš.

No, a kdo už měl toho dost, tak se po odchodu z tělocvičny mohl podívat do bazénu, který byl rovněž k dispozici s rodiči a cestou si na posilněnou mohl nabídnout dobré koláče, koblihy nebo jiné dobroty a nabídnout si lahodné osvěžení z Bílinských pramenitých vod.

Byla to hezká a vydařená akce, jak bylo slyšet od přítomných účastníků.(Z.Host)

viz. odkaz na fotoalbum:

http://www.seniorfitnes.cz/fotoalbum/den-pro-zdravi-radlice-10.-12.-2016/

 

obrazek-do-webu.jpg