Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Pěvecký kroužek - sbor

Pojďte si zazpívat!


Víte, že nás pravidelný zpěv činí šťastnějšími a veselejšími?

A co teprve, když začnete zpívat s partou prima lidí! Zpěv nás vlastně provází již od narození. Zpěvem posilujeme brániční a břišní svaly a upevňujeme tak dechový proud a kapacitu plic.
                                            

V pěveckém kroužku Senior fitnes rádi uvítáme zájemce věkové kategorie 50+, kteří si s lidmi podobného věku rádi pravidelně zazpívají klasický folklór lidových písní a koled.
foto-ke-zpevu.jpg Scházíme se v prostorách Senior fitnes na Poliklinice DAM, Stamicova 21, Praha 6 – Petřiny.
Program hodiny se vždy přizpůsobuje potřebám i náladě účastníků.

 Poplatek 100 Kč za měsíc zahrnuje tištěné materiály, občerstvení a kvalitní doprovod na klávesy Yamaha panem Filipem Veselým.

 

Zájemce o účast při budování stabilního pěveckého tělesa srdečně zveme na ukázkovou hodinu zdarma. Prosím, pište nebo volejte :
Ing. Gabriela Nováková  g.novakova@seniorfitnes.cz tel. 721 130 615
Těšíme se na společná setkání se zpěvem a dobrou náladou.

noty.jpgSenior fitnes je zapsaný spolek pečující o mobilitu seniorů a stabilizaci nemocných s chronickým onemocněním. Je největším poskytovatelem zdravotní a tělesné výchovy pro seniory v České republice. Byl založen v roce 2008, pracuje pro něj 7 zaměstnanců a cca 60 spolupracovníků a je přítomen v 11 krajích České republiky. Pěvecký kroužek je jedna z jeho volnočasových aktivit otevřená všem zájemcům, kterým už bylo 50 let. Více na www.seniorfitnes.cz

 

Letáček ke stažení...